آخرین بروزرسانی یکشنبه 2 تير 1398
من به آینده فولادشهر امیدوارم

معاون وزیر راه وشهرسازی در آیین افتتاحیه پروژهای عمرانی شهر جدید فولادشهر

آیین بهره برداری از
پروژه های آموزشی،فرهنگی،مذهبی،ورزشی،خدماتی شرکت عمران شهرجدید فولادشهردر هفته دولت
من به آینده فولادشهر امیدوارم.
روابط عمومی شرکت   


مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر در آیین بهره برداری ازپروژه های آموزشی،فرهنگی ،مذهبی،ورزشی و خدماتی شرکت عمران گفت: من از سال 95 افتخار مدیریت عمران فولادشهر را دارم که تا سال 95 در هر دوسال سه مدرسه در فولادشهر ساخته می شد اما از سال  95 تاکنون ما همزمان آگهی 6 مدرسه را به مناقصه گذاشتیم  واکنون 5 مدرسه که از لحاظ کیفیت،فضای بازی وموقعیت قرار گیری مناسب هستند به بهره برداری رسیدند. 
 

حمیدرضاشیروانی افزود: مدرسه 12 کلاسه مهردانش در محله فرهنگ پنج با عرصه 2547مترمربع و زیربنای 1261مترمربع و مدرسه 12کلاسه نام آوران در محله فرهنگ شش با عرصه 2472مترمربع و زیربنای 1261مترمربع ، مدرسه 12کلاسه ولایت در شرق مرکز برزن فرهنگ با عرصه 5166 مترمربع وزیربنای 1261مترمربع و همچنین دو مدرسه عدالت  و رسالت در مرکز برزن ایثار مسکن مهر به ترتیب با عرصه 5322مترمربع و زیربنای 2171مترمربع و با عرصه 6181مترمربع و زیربنای 2172مترمربع در هفته دولت به بهره برداری رسیدند.

وی مجموع اعتبارات این مدارس را 94میلیارد ریال عنوان نمود.

شیروانی ادامه داد:زمین های ورزشی روباز ایثار1 باعرصه 2500مترمربع و زمین ورزشی روباز در محله ایثار 2 با مساحت عرصه 26/2431 مترمربع در این هفته به بهره برداری رسیدند.همچنین اتمام مرحله اول قراردادپیاده روسازی در محلات فرهنگ 6،5،4 با اعتبار 25 میلیاردریال در این هفته صورت گرفت
.

مدیرعامل شرکت عمران فولادشهر توضیح داد:مسجدالشهدا محله ب7 (استادشهریار) با مساحت 1720 مترمربع و مساحت اعیان 850 مترمربع و پایگاه بسیج مسجد محله ب7 (استاد شهریار) با مساحت عرصه 200مترمربع و مساحت اعیان 189.4 مترمربع نیز از اقدامات شرکت عمران بود که در به حول و قوه الهی در هفته دولت بهره برداری شدند.

  

 
در ادامه معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور گفت:خداوند را سپاسگزاریم که فرصتی را در اختیارما قرارداد که بتوانیم منشا خدمت و انجام وظیفه باشیم.

حبیب الله طاهرخانی با بیان اینکه مدارس زمینه ای برای شکل دادن فرزندانمان هستند و نسل آینده را تربیت می کنند و چرخ اقتصادی کشور  به دست این نسل خواهد افتاد، توضیح داد:واحدهای آموزشی از کمبود های اصلی فولادشهر بود که الحمدلله  5 واحد آموزشی در این هفته(هفته دولت) به بهره برداری رسید وی ادامه داد: با توجه به اینکه 31 هزار واحد مسکونی در مسکن مهرفولادشهر ساخته شده می توان پیش بینی کرد که در آینده با شهری 100 هزار نفری روبه رو خواهیم بود که نیاز به امکانات دارد و هم اکنون کمبودهایی داردکه ناگزیر هستیم به بخش خصوصی مراجعه کنیم چراکه اعتبارات و منابع بخش عمومی پاسخگو نیست.                                                                                                                                                                      

ما در سال گذشته در مجموعه شهرهای جدید سیاستی را شروع کردیم و امسال نیز آن را ادامه می دهیم بدین صورت که تعداد زیادی از مراکز محلات را به بخش خصوصی واگذار می کنیم و امیدواریم تا سال آینده بیشتر مراکز محلات و مراکز برزن های فولادشهر به این بخش واگذار شده باشد .                           


 
طاهرخانی افزود:ما پروژه های انتفاعی و غیرانتفاعی را تفکیک  کرده و بخش های انتفاعی را در اختیار سرمایه گذار قرار می دهیم که بتواند ارزش افزوده   لازم را با توجه به سرمایه ای که وارد می کنند در اختیار قرار دهند و بخش های غیرانتفاعی در اختیار دستگاه های خدمت رسان قرار دارند.                     
                

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور تصریح کرد:هدف ما ایجاد حداکثر استاندارهای لازم برای خدمات زیربنایی و روبنایی ،مراکز فرهنگی،ورزشی و غیره است و من به آینده فولادشهر امیدوار هستم.                                                                                                               
 
                                                                                         
علی مقدس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت:مدارسی که توسط شرکت عمران فولادشهر ساخته شده از ویژگی های خاصی        برخوردار واز استاندارهای لازم بهره مند هستند.                                                                                                                                          

مقدس زاده ادامه داد:مدارس،مبانی توسعه نرم افزاری جامعه را تشکیل می دهند و من از اینکه مدارس منطبق با زمانبندی بهره برداری شدند ،خوشحالم.     
مهدی صفرخانلو فرماندار لنجان ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت:هدف دشمنان تضعیف این کشور است که مردم همیشه در صحنه بودند و نشان دادند دشمن به این هدف نخواهد رسید.                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                               
وی ادامه داد:مسئولان برای رضای خدا کار کنند و رضای خداوند همان خدمت به مردم است.                                                                         


سیدضیاء موسوی رییس آموزش و پرورش فولادشهر ضمن تشکر از مجموعه شرکت عمران فولادشهر بیان کرد:ما معنی افتتاح یک مدرسه را با تمام وجود درک می کنیم و می دانیم که یک شیفت بودن مدارس چقدر در کیفیت آموزشی تاثیرگذار است و شرکت عمران به تمام قول هایی که به آموزش و پرورش داد عمل کرده است و با توجه به رشد دانش آموزان هم اکنون 5 هزار دانش آموز با 14 واحد آموزشی در مسکن مهرداریم  و این آمار قابل توجهی است          
        
.
وی ادامه داد: ما از مسئولا ن مربوطه می خواهیم که با توجه به رشد دانش آموزان فولادشهر مخصوصا مناطق جدید این شهر به آموزش و پرورش 
             نگاه ویژه ای داشته باشند و اگر این روند ادامه پیدا کند با بحران مواجه خواهیم شد.                                                                                                          

 
 
 
 
   1397/6/13 10:31    تعداد بازدید :  658

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 658
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )